Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Invariant curves and semiconjugacies of rational functions

Tom 219 / 2012

Alexandre Eremenko Fundamenta Mathematicae 219 (2012), 263-270 MSC: 30D05, 37F10. DOI: 10.4064/fm219-3-5

Streszczenie

Jordan analytic curves which are invariant under rational functions are studied.

Autorzy

  • Alexandre EremenkoDepartment of Mathematics
    Purdue University
    West Lafayette, IN 27907, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek