Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Bipartite knots

Tom 225 / 2014

Sergei Duzhin, Mikhail Shkolnikov Fundamenta Mathematicae 225 (2014), 95-102 MSC: 57M25, 57M27, 05C90. DOI: 10.4064/fm225-1-6

Streszczenie

We give a solution to a part of Problem 1.60 in Kirby's list of open problems in topology, thus answering in the positive the question raised in 1987 by J. Przytycki.

Autorzy

  • Sergei DuzhinPOMI RAN
    Fontanka 27
    191023, St. Petersburg, Russia
    e-mail
  • Mikhail ShkolnikovUniversité de Genève
    Section de mathématiques
    Villa Battelle 7, route de Drize
    1227 Carouge, Suisse
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek