Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Symmetries of embedded complete bipartite graphs

Tom 226 / 2014

Erica Flapan, Nicole Lehle, Blake Mellor, Matt Pittluck, Xan Vongsathorn Fundamenta Mathematicae 226 (2014), 1-16 MSC: 57M15, 57M25, 05C10. DOI: 10.4064/fm226-1-1

Streszczenie

We characterize which automorphisms of an arbitrary complete bipartite graph $K_{n,m}$ can be induced by a homeomorphism of some embedding of the graph in $S^3$.

Autorzy

  • Erica FlapanDepartment of Mathematics
    Pomona College
    Claremont, CA 91711, U.S.A.
    e-mail
  • Nicole LehleDepartment of Mathematics
    Pomona College
    Claremont, CA 91711, U.S.A.
  • Blake MellorDepartment of Mathematics
    Loyola Marymount University
    Los Angeles, CA 90045, U.S.A.
    e-mail
  • Matt PittluckDepartment of Mathematics
    Loyola Marymount University
    Los Angeles, CA 90045, U.S.A.
  • Xan VongsathornDepartment of Mathematics
    Pomona College
    Claremont, CA 91711, U.S.A.

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek