Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Avoiding equal distances

Tom 236 / 2017

Ashutosh Kumar, Saharon Shelah Fundamenta Mathematicae 236 (2017), 263-267 MSC: Primary 03E35; Secondary 03E75. DOI: 10.4064/fm169-5-2016 Opublikowany online: 5 August 2016

Streszczenie

We show that it is consistent that there is a nonmeager set of reals each of whose nonmeager subsets contains equal distances.

Autorzy

  • Ashutosh KumarEinstein Institute of Mathematics
    The Hebrew University of Jerusalem
    Edmond J Safra Campus
    Givat Ram, Jerusalem 91904, Israel
    e-mail
  • Saharon ShelahEinstein Institute of Mathematics
    The Hebrew University of Jerusalem
    Edmond J Safra Campus
    Givat Ram, Jerusalem 91904, Israel
    and
    Department of Mathematics
    Rutgers, The State University of New Jersey
    Hill Center-Busch Campus
    110 Frelinghuysen Road
    Piscataway, NJ 08854-8019, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek