Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Supersimplicity and countable reducts of a unidimensional hypersimple theory

Tom 239 / 2017

Ziv Shami Fundamenta Mathematicae 239 (2017), 85-100 MSC: Primary 03C45. DOI: 10.4064/fm355-1-2017 Opublikowany online: 27 June 2017

Streszczenie

We show that a hypersimple unidimensional theory that, in the partial order of all countable reducts, has a club of reducts that are coordinatized in finite rank, is supersimple.

Autorzy

  • Ziv ShamiDepartment of Mathematics
    Ariel University
    Samaria, Ariel 44873, Israel
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek