Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Measures on Boolean algebras

Tom 239 / 2017

Thomas Jech Fundamenta Mathematicae 239 (2017), 177-183 MSC: Primary 03G05, 28A60. DOI: 10.4064/fm352-1-2017 Opublikowany online: 28 April 2017

Streszczenie

We present a necessary and sufficient condition for a Boolean algebra to carry a finitely additive measure.

Autorzy

  • Thomas JechDepartment of Mathematics
    The Pennsylvania State University
    University Park, PA 16802, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek