Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Pseudocompactness and resolvability

Tom 241 / 2018

Y. F. Ortiz-Castillo, A. H. Tomita Fundamenta Mathematicae 241 (2018), 127-142 MSC: Primary 54D99. DOI: 10.4064/fm215-8-2017 Opublikowany online: 12 January 2018

Streszczenie

We show that every crowded pseudocompact Tychonoff space of cellularity at most the continuum is resolvable.

Autorzy

  • Y. F. Ortiz-CastilloInstituto de Matemática e Estatística
    Universidade de São Paulo
    Rua do Matão 1010
    CEP 05508-090, São Paulo, Brazil
    e-mail
  • A. H. TomitaInstituto de Matemática e Estatística
    Universidade de São Paulo
    Rua do Matão 1010
    CEP 05508-090, São Paulo, Brazil
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek