Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Some consistency results on density numbers

Tom 241 / 2018

Moti Gitik Fundamenta Mathematicae 241 (2018), 237-243 MSC: Primary 03E35; Secondary 03E55. DOI: 10.4064/fm423-6-2017 Opublikowany online: 17 November 2017

Streszczenie

We answer some questions of M. Kojman on density numbers.

Autorzy

  • Moti GitikTel Aviv University
    Tel Aviv, Israel
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek