Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Lebesgue measure of Julia sets and escaping sets of certain entire functions

Tom 242 / 2018

Walter Bergweiler Fundamenta Mathematicae 242 (2018), 281-301 MSC: Primary 37F10; Secondary 30D05. DOI: 10.4064/fm477-11-2017 Opublikowany online: 1 June 2018

Streszczenie

We give criteria for the escaping set and the Julia set of an entire function to have positive measure. The results are applied to Poincaré functions of semihyperbolic polynomials and to the Weierstraß $\sigma $-function.

Autorzy

  • Walter BergweilerMathematisches Seminar
    Christian-Albrechts-Universität zu Kiel
    Ludewig-Meyn-Str. 4
    24098 Kiel, Germany
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek