Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Gysin maps, duality, and Schubert classes

Tom 244 / 2019

Lionel Darondeau, Piotr Pragacz Fundamenta Mathematicae 244 (2019), 191-208 MSC: 14C17, 14M15, 14N15, 05E05. DOI: 10.4064/fm588-6-2018 Opublikowany online: 25 October 2018

Streszczenie

We establish a Gysin formula for Kempf–Laksov flag bundles and we prove a duality theorem for Grassmann bundles. We then combine them to study Schubert bundles, their push-forwards and fundamental classes.

Autorzy

  • Lionel DarondeauIMAG, Univ Montpellier
    CNRS Montpellier, France
    e-mail
  • Piotr PragaczInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    Śniadeckich 8
    00-656 Warszawa, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek