Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Canonical immunity and genericity

Tom 254 / 2021

Achilles A. Beros, Konstantinos A. Beros Fundamenta Mathematicae 254 (2021), 241-259 MSC: 03D28, 68Q30. DOI: 10.4064/fm11-2-2021 Opublikowany online: 12 April 2021

Streszczenie

Whereas the usual notions of immunity—e.g., immunity, hyperimmunity, etc.—are associated with Cohen genericity, canonical immunity (introduced by Beros–Khan–Kjos-Hanssen (2017)) is associated instead with Mathias genericity. Specifically, every Mathias generic is canonically immune and no Cohen 2-generic computes a canonically immune set.

Autorzy

  • Achilles A. BerosDepartment of Mathematics
    Miami University
    Oxford, OH 45056, U.S.A.
    e-mail
  • Konstantinos A. BerosDepartment of Mathematics
    Miami University
    Oxford, OH 45056, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek