Minimal displacement in Hilbert spaces

Tom 165 / 2004

Emanuele Casini Studia Mathematica 165 (2004), 215-219 MSC: Primary 47H10. DOI: 10.4064/sm165-3-2

Streszczenie

We give a lower bound for the minimal displacement characteristic in Hilbert spaces.

Autorzy

  • Emanuele CasiniDipartimento di Scienze Fisiche e Matematiche
    Università degli Studi dell'Insubria
    Via Valleggio 5, 22100 Como, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek