Corrigenda to: “Optimal domains for the kernel operator associated with Sobolev's inequality” (Studia Math. 158 (2003), 131–152)

Tom 170 / 2005

Guillermo P. Curbera, Werner J. Ricker Studia Mathematica 170 (2005), 217-218 MSC: Primary 47B38, 46E30; Secondary 47G10, 28B05. DOI: 10.4064/sm170-2-7

Autorzy

  • Guillermo P. CurberaFacultad de Matemáticas
    Universidad de Sevilla
    Aptdo. 1160
    Sevilla 41080, Spain
    e-mail
  • Werner J. RickerMath.-Geogr. Fakultät
    Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt
    D-85072 Eichstätt, Germany
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek