Erratum to “Can ${\cal B}(\ell^p)$ ever be amenable?” (Studia Math. 188 (2008), 151–174)

Tom 195 / 2009

Matthew Daws, Volker Runde Studia Mathematica 195 (2009), 297-298 MSC: Primary 47L10; Secondary 46B08, 46H20. DOI: 10.4064/sm195-3-8

Autorzy

  • Matthew DawsSchool of Mathematics
    University of Leeds
    Leeds LS2 9JT
    United Kingdom
    e-mail
  • Volker RundeDepartment of Mathematical
    and Statistical Sciences
    University of Alberta
    Edmonton, Alberta
    Canada T6G 2G1
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek