Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Quantification of the reciprocal Dunford–Pettis property

Tom 210 / 2012

Ondřej F. K. Kalenda, Jiří Spurný Studia Mathematica 210 (2012), 261-278 MSC: 46A17, 46A50, 46E20, 47B07. DOI: 10.4064/sm210-3-6

Streszczenie

We prove in particular that Banach spaces of the form $C_0(\varOmega )$, where $\varOmega $ is a locally compact space, enjoy a quantitative version of the reciprocal Dunford–Pettis property.

Autorzy

  • Ondřej F. K. KalendaDepartment of Mathematical Analysis
    Faculty of Mathematics and Physics
    Charles University
    Sokolovská 83
    186 75, Praha 8, Czech Republic
    e-mail
  • Jiří SpurnýDepartment of Mathematical Analysis
    Faculty of Mathematics and Physics
    Charles University
    Sokolovská 83
    186 75, Praha 8, Czech Republic
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek