Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Pointwise multipliers on martingale Campanato spaces

Tom 220 / 2014

Eiichi Nakai, Gaku Sadasue Studia Mathematica 220 (2014), 87-100 MSC: Primary 60G46; Secondary 46E30, 42B35. DOI: 10.4064/sm220-1-5

Streszczenie

We introduce generalized Campanato spaces $\mathcal {L}_{p,\phi }$ on a probability space $(\varOmega ,\mathcal {F},P)$, where $p\in [1,\infty )$ and $\phi :(0,1]\to (0,\infty )$. If $p=1$ and $\phi \equiv 1$, then $\mathcal {L}_{p,\phi }=\mathrm {BMO}$. We give a characterization of the set of all pointwise multipliers on $\mathcal {L}_{p,\phi }$.

Autorzy

  • Eiichi NakaiDepartment of Mathematics
    Ibaraki University
    Mito, Ibaraki 310-8512, Japan
    e-mail
  • Gaku SadasueDepartment of Mathematics
    Osaka Kyoiku University
    Kashiwara, Osaka 582-8582, Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek