Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On nested sequences of convex sets in Banach spaces

Tom 222 / 2014

Jesús M. F. Castillo, Manuel González, Pier Luigi Papini Studia Mathematica 222 (2014), 19-28 MSC: Primary 46B20. DOI: 10.4064/sm222-1-2

Streszczenie

We study different aspects of the representation of weak$^*$-compact convex sets of the bidual $X^{**}$ of a separable Banach space $X$ via a nested sequence of closed convex bounded sets of $X$.

Autorzy

  • Jesús M. F. CastilloDepartamento de Matemáticas
    Universidad de Extremadura
    Avda de Elvas s/n
    06011 Badajoz, Spain
    e-mail
  • Manuel GonzálezDepartamento de Matemáticas
    Universidad de Cantabria
    Avda de los Castros s/n
    39071 Santander, Spain
    e-mail
  • Pier Luigi PapiniVia Martucci 19
    40136 Bologna, Italia
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek