Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Maximal singular integrals on product homogeneous groups

Tom 222 / 2014

Yong Ding, Shuichi Sato Studia Mathematica 222 (2014), 41-49 MSC: Primary 42B20. DOI: 10.4064/sm222-1-4

Streszczenie

We prove $L^p$ boundedness for $p\in (1,\infty )$ of maximal singular integral operators with rough kernels on product homogeneous groups under a sharp integrability condition of the kernels.

Autorzy

  • Yong DingSchool of Mathematical Sciences
    Laboratory of Mathematics
    and Complex Systems (BNU)
    Ministry of Education
    Beijing Normal University
    Beijing 100875, P.R. China
    e-mail
  • Shuichi SatoDepartment of Mathematics
    Faculty of Education
    Kanazawa University
    Kanazawa 920-1192, Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek