Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Letter to the Editor

Tom 224 / 2014

Zbigniew Lipecki Studia Mathematica 224 (2014), 191-191 DOI: 10.4064/sm224-2-7

Autorzy

  • Zbigniew LipeckiInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences, Wrocław Branch
    Kopernika 18
    51-617 Wrocław, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek