Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

The minimal displacement problem in subspaces of the space of continuous functions of finite codimension

Tom 225 / 2014

Krzysztof Bolibok Studia Mathematica 225 (2014), 193-201 MSC: Primary 47H09, 47H10. DOI: 10.4064/sm225-3-1

Streszczenie

We show that every subspace of finite codimension of the space $C[ 0, 1] $ is extremal with respect to the minimal displacement problem.

Autorzy

  • Krzysztof BolibokInstitute of Mathematics
    Maria Curie-Skłodowska University
    20-031 Lublin, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek