Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Applications of the scarcity theorem in ordered Banach algebras

Tom 225 / 2014

Sonja Mouton Studia Mathematica 225 (2014), 219-234 MSC: Primary 46H05, 47A10, 47B65. DOI: 10.4064/sm225-3-3

Streszczenie

We apply Aupetit's scarcity theorem to obtain stronger versions of many spectral-theoretical results in ordered Banach algebras in which the algebra cone has generating properties.

Autorzy

  • Sonja MoutonDepartment of Mathematical Sciences
    Private Bag X1
    Stellenbosch University
    Matieland 7602, South Africa
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek