Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Schatten class Toeplitz operators acting on large weighted Bergman spaces

Tom 229 / 2015

Hicham Arroussi, Inyoung Park, Jordi Pau Studia Mathematica 229 (2015), 203-221 MSC: Primary 30H20, 47B35; Secondary 46E15, 47B10. DOI: 10.4064/sm8345-12-2015 Opublikowany online: 14 December 2015

Streszczenie

A full description of the membership in the Schatten ideal $S_ p(A^2_{\omega })$ for $0 < p < \infty $ of Toeplitz operators acting on large weighted Bergman spaces is obtained.

Autorzy

  • Hicham ArroussiDepartament de Matemàtica Aplicada
    i Analisi
    Universitat de Barcelona
    Gran Via 585
    08007 Barcelona, Spain
    e-mail
  • Inyoung ParkCenter for Geometry and its Applications
    Pohang University of Science and Technology
    Pohang 790-784, South Korea
    e-mail
  • Jordi PauDepartament de Matemàtica Aplicada i Analisi
    Universitat de Barcelona
    Gran Via 585
    08007 Barcelona, Spain
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek