Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Spatiality of derivations of Fréchet GB$^{*}$-algebras

Tom 231 / 2015

Martin Weigt, Ioannis Zarakas Studia Mathematica 231 (2015), 219-239 MSC: Primary 46H05, 46H25, 46H35, 46H40, 46K05; Secondary 46L05, 46L10. DOI: 10.4064/sm8231-2-2016 Opublikowany online: 29 February 2016

Streszczenie

We show that every continuous derivation of a countably dominated Fréchet GB$^{*}$-algebra $A$ is spatial whenever $A$ is additionally an AO$^{*}$-algebra.

Autorzy

  • Martin WeigtDepartment of Mathematics and Applied Mathematics
    Nelson Mandela Metropolitan University
    Summerstrand Campus (South)
    Port Elizabeth, 6031, South Africa
    e-mail
    e-mail
  • Ioannis ZarakasDepartment of Mathematics
    University of Athens
    Panepistimiopolis
    Athens 15784, Greece
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek