Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Uniformly rigid models for rigid actions

Tom 236 / 2017

Sebastián Donoso, Song Shao Studia Mathematica 236 (2017), 13-31 MSC: Primary 54H20; Secondary 37B10. DOI: 10.4064/sm8441-8-2016 Opublikowany online: 25 November 2016

Streszczenie

We show that any ergodic nonperiodic rigid system can be topologically realized by a uniformly rigid and (topologically) weak mixing topological dynamical system.

Autorzy

  • Sebastián DonosoDepartamento de Ingeniería Matemática
    Universidad de Chile
    Beauchef 851
    Santiago, Chile
    e-mail
  • Song ShaoWu Wen-Tsun Key Laboratory of
    Mathematics USTC
    Chinese Academy of Sciences
    and Department of Mathematics
    University of Science and Technology of China
    Hefei, Anhui 230026, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek