Sums of some multiplicative functions over a special set of integers

Tom 101 / 2002

Y. K. Lau, J. Wu Acta Arithmetica 101 (2002), 365-394 MSC: 11N37, 11L07. DOI: 10.4064/aa101-4-5

Autorzy

  • Y. K. LauInstitut Élie Cartan
    UMR 7502 UHP-CNRS-INRIA
    Université Henri Poincaré (Nancy 1)
    54506 Vandœuvre-lès-Nancy, France
    e-mail
  • J. WuInstitut élie Cartan
    UMR 7502 UHP-CNRS-INRIA
    Université Henri Poincaré (Nancy 1)
    54506 Vandœuvre-lès-Nancy, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek