On finite pseudorandom binary sequences VII: The measures of pseudorandomness

Tom 103 / 2002

Julien Cassaigne, Christian Mauduit, Andras Sarkozy Acta Arithmetica 103(2002), 97-118 MSC: Primary 11K45. DOI: 10.4064/aa103-2-1

Autorzy

  • Julien CassaigneInstitut de Mathématiques de Luminy
    CNRS UPR 9016, FRUMAM
    Université de la Méditerranée
    163 av. de Luminy, Case 907
    F-13288 Marseille Cedex 9, France
    e-mail
  • Christian MauduitInstitut de Mathématiques de Luminy CNRS–UPR 9016
    163 av. de Luminy, Case 907
    F-13288 Marseille Cedex 9, France
    e-mail
  • Andras SarkozyDepartment of Algebra and Number Theory
    Eötvös Loránd University
    Kecskeméti u. 10-12
    H-1053 Budapest, Hungary
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek