A generalization of Freiman's $3k-3$ Theorem

Tom 103 / 2002

Yahya Ould Hamidoune, Alain Plagne Acta Arithmetica 103 (2002), 147-156 MSC: Primary 11B75. DOI: 10.4064/aa103-2-4

Autorzy

  • Yahya Ould HamidouneCNRS et Équipe Combinatoire
    Université Pierre et Marie Curie
    Case 189
    4 place Jussieu
    75005 Paris, France
    e-mail
  • Alain PlagneLIX
    École polytechnique
    91128 Palaiseau Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek