Spacing of zeros of Hecke $L$-functions and the class number problem

Tom 103 / 2002

B. Conrey, H. Iwaniec Acta Arithmetica 103(2002), 259-312 MSC: Primary 11M20. DOI: 10.4064/aa103-3-5

Autorzy

  • B. ConreyAmerican Institute of Mathematics
    360 Portage Avenue
    Palo Alto, CA 94306-2244, U.S.A.
    e-mail
  • H. IwaniecMathematics Department
    Rutgers University
    Hill Center
    Piscataway, NJ 08854-8019, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek