On the structure of the Selberg class, IV: basic invariants

Tom 104 / 2002

J. Kaczorowski, A. Perelli Acta Arithmetica 104 (2002), 97-116 MSC: Primary 11M41. DOI: 10.4064/aa104-2-1

Autorzy

  • J. KaczorowskiFaculty of Mathematics and Computer Science
    A. Mickiewicz University
    60-769 Poznań, Poland
    e-mail
  • A. PerelliDipartimento di Matematica
    Via Dodecaneso 35
    16146 Genova, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek