On the Vinogradov bound in the three primes Goldbach conjecture

Tom 105 / 2002

M. C. Liu, T. Z. Wang Acta Arithmetica 105(2002), 133-175 MSC: 11P32, 11P55, 11D04. DOI: 10.4064/aa105-2-3 Opublikowany online: 1 January 1970

Autorzy

  • M. C. LiuDepartment of Mathematics
    The University of Hong Kong
    Pokfulam, Hong Kong
    and
    P.O. Box 625
    Alhambra, CA 91802, U.S.A.
    e-mail
  • T. Z. WangDepartment of Mathematics
    Henan University
    Kaifeng 475001, Henan
    P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek