On some combinatorial relations for Tornheim's double series

Tom 105 / 2002

Hirofumi Tsumura Acta Arithmetica 105(2002), 239-252 MSC: Primary 11M06; Secondary 30B99, 33E20, 40A05, 40B05. DOI: 10.4064/aa105-3-3 Opublikowany online: 1 January 1970

Autorzy

  • Hirofumi TsumuraDepartment of Management Informatics
    Tokyo Metropolitan College
    Akishima, Tokyo 196-8540, Japan
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek