Primes in short arithmetic progressions

Tom 106 / 2003

Jan-Christoph Puchta Acta Arithmetica 106 (2003), 143-149 MSC: 11N35, 11N13. DOI: 10.4064/aa106-2-4

Autorzy

  • Jan-Christoph PuchtaMathematical Institute
    University of Oxford
    24-29 St. Giles' Street
    Oxford, OX1 3LB, U.K.
    and
    Mathematisches Institut
    Eckerstr. 1
    79111 Freiburg, Germany
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek