An infinite family of totally real number fields

Tom 106 / 2003

Humio Ichimura, Fuminori Kawamoto Acta Arithmetica 106 (2003), 171-181 MSC: Primary 11R33. DOI: 10.4064/aa106-2-7

Autorzy

  • Humio IchimuraDepartment of Mathematics
    Yokohama City University
    22-2, Seto, Kanazawa-ku
    Yokohama, 236-0027, Japan
    e-mail
  • Fuminori KawamotoDepartment of Mathematics
    Faculty of Science, Gakushuin University
    1-5-1 Mejiro Toshima-ku
    Tokyo 171-8588, Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek