Effective polynomial upper bounds to perigees and numbers of $(3x+d)$-cycles of a given oddlength

Tom 106 / 2003

Edward G. Belaga Acta Arithmetica 106 (2003), 197-206 MSC: Primary 11K31, 11K38, 11K55; Secondary 11B85. DOI: 10.4064/aa106-2-9

Autorzy

  • Edward G. BelagaUniversité Louis Pasteur
    7, rue René Descartes
    F-67084 Strasbourg Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek