Perfect powers in linear recurring sequences

Tom 107 / 2003

Clemens Fuchs, Robert F. Tichy Acta Arithmetica 107 (2003), 9-25 MSC: Primary 11D45; Secondary 11B37. DOI: 10.4064/aa107-1-2

Autorzy

  • Clemens FuchsInstitut für Mathematik
    TU Graz
    Steyrergasse 30
    A-8010 Graz, Austria
    e-mail
  • Robert F. TichyInstitut für Mathematik
    TU Graz
    Steyrergasse 30
    A-8010 Graz, Austria
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek