Capitulation des 2-classes d'idéaux de ${Q}(\sqrt {2},\sqrt {d})$ où $d$ est un entier naturel sans facteurs carrés

Tom 109 / 2003

Abdelmalek Azizi, Ali Mouhib Acta Arithmetica 109 (2003), 27-63 MSC: 11R27, 11R37. DOI: 10.4064/aa109-1-2

Autorzy

  • Abdelmalek AziziDépartement de Mathématiques
    Faculté des Sciences
    Université Mohammed I
    Oujda, Maroc
    e-mail
  • Ali MouhibDépartement de Mathématiques
    Faculté des Sciences
    Université Mohammed I
    Oujda, Maroc
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek