On Linnik's approximation to Goldbach's problem, I

Tom 109 / 2003

J. Pintz, I. Z. Ruzsa Acta Arithmetica 109(2003), 169-194 MSC: Primary 11P32; Secondary 11L07. DOI: 10.4064/aa109-2-6 Opublikowany online: 1 January 1970

Autorzy

  • J. PintzRényi Institute of the Hungarian Academy of Sciences
    H-1364 Budapest, Pf. 127, Hungary
    e-mail
  • I. Z. RuzsaRényi Institute of the Hungarian Academy of Sciences
    H-1364 Budapest, Pf. 127, Hungary
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek