On an asymptotic formula of Srinivasa Ramanujan

Tom 109 / 2003

K. Ramachandra, A. Sankaranarayanan Acta Arithmetica 109 (2003), 349-357 MSC: Primary 11M; Secondary 11M06, 11N05. DOI: 10.4064/aa109-4-5

Autorzy

  • K. RamachandraSchool of Mathematics
    TIFR Centre
    IISc Campus
    Bangalore 560 012, India
    e-mail
  • A. SankaranarayananSchool of Mathematics
    Tata Institute of Fundamental Research
    Homi Bhabha Road
    Mumbai 400 005, India
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek