Divisibility properties of generalized Vandermonde determinants

Tom 110 / 2003

Stanisław Spież, Jerzy Urbanowicz, Paul van Wamelen Acta Arithmetica 110 (2003), 361-379 MSC: Primary 11C20. DOI: 10.4064/aa110-4-4

Autorzy

  • Stanisław SpieżInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    /Sniadeckich 8
    P.O. Box 21
    00-956 Warszawa, Poland
    e-mail
  • Jerzy UrbanowiczInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    /Sniadeckich 8
    P.O. Box 21
    00-956 Warszawa, Poland
    e-mail
  • Paul van WamelenDepartment of Mathematics
    Louisiana State University
    Baton Rouge, LA 70803, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek