Multiplicative character sums for nonlinear recurring sequences

Tom 111 / 2004

Harald Niederreiter, Arne Winterhof Acta Arithmetica 111 (2004), 299-305 MSC: 11B37, 11L40, 11T23. DOI: 10.4064/aa111-3-6

Autorzy

  • Harald NiederreiterDepartment of Mathematics
    National University of Singapore
    2 Science Drive 2
    Singapore 117543, Republic of Singapore
    e-mail
  • Arne WinterhofTemasek Laboratories
    National University of Singapore
    10 Kent Ridge Crescent
    Singapore 119260, Republic of Singapore
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek