Valeurs entières de fractions rationnelles

Tom 117 / 2005

Laurent Denis, Sophie Dion Acta Arithmetica 117 (2005), 149-169 MSC: Primary 11C08; Secondary 11J72. DOI: 10.4064/aa117-2-3

Autorzy

  • Laurent DenisU.F.R. de mathématiques pures et appliquées
    Université des Sciences et Technologies de Lille
    59655 Villeneuve d'Ascq Cedex, France
    e-mail
  • Sophie DionU.F.R. de mathématiques pures et appliquées
    Université des Sciences et Technologies de Lille
    59655 Villeneuve d'Ascq Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek