Some results concerning certain periodic continued fractions

Tom 117 / 2005

Kell Cheng, Hugh Williams Acta Arithmetica 117 (2005), 247-264 MSC: Primary 11A55; Secondary 11R27, 11Y11, 11Y65. DOI: 10.4064/aa117-3-3

Autorzy

  • Kell ChengMathematics and Statistics
    University of Calgary
    Calgary, Alberta
    Canada, T2N 1N4
    e-mail
  • Hugh WilliamsMathematics and Statistics
    University of Calgary
    Calgary, Alberta
    Canada, T2N 1N4
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek