On the surjectivity of Galois representations attached to elliptic curves over number fields

Tom 117 / 2005

Álvaro Lozano-Robledo Acta Arithmetica 117 (2005), 283-291 MSC: Primary 11F80; Secondary 11G05. DOI: 10.4064/aa117-3-6

Autorzy

  • Álvaro Lozano-RobledoDepartment of Mathematics
    Colby College
    8800 Mayflower Hill
    Waterville, ME 04901, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek