Points on elliptic curves over finite fields

Tom 117 / 2005

M. Ska/lba Acta Arithmetica 117(2005), 293-301 MSC: 11G20, 11G05. DOI: 10.4064/aa117-3-7 Opublikowany online: 1 January 1970

Autorzy

  • M. Ska/lbaInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    00-956 Warszawa, Poland
    and
    Institute of Mathematics
    University of Warsaw
    Banacha 2
    02-097 Warszawa, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek