On the mean square weighted ${\cal L}_2$ discrepancy of randomized digital $(t,m,s)$-nets over ${\mathbb Z}_2$

Tom 117 / 2005

Josef Dick, Friedrich Pillichshammer Acta Arithmetica 117 (2005), 371-403 MSC: 11K38, 11K06. DOI: 10.4064/aa117-4-4

Autorzy

  • Josef DickSchool of Mathematics
    University of New South Wales
    Sydney 2052, Australia
    e-mail
  • Friedrich PillichshammerInstitut für Finanzmathematik
    Universität Linz
    Altenbergstraße 69
    A-4040 Linz, Austria
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek