Identities for traces of singular moduli

Tom 119 / 2005

Kathrin Bringmann, Ken Ono Acta Arithmetica 119 (2005), 317-327 MSC: 11F37, 11F30. DOI: 10.4064/aa119-4-2

Autorzy

  • Kathrin BringmannDepartment of Mathematics
    University of Wisconsin
    Madison, WI 53706, U.S.A.
    e-mail
  • Ken OnoDepartment of Mathematics
    University of Wisconsin
    Madison, WI 53706, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek