Periods of $\beta $-expansions and linear recurrent sequences

Tom 120 / 2005

Yan-Hui Qu, Hui Rao, Ya-Min Yang Acta Arithmetica 120 (2005), 27-37 MSC: 11A63, 37B10. DOI: 10.4064/aa120-1-2

Autorzy

  • Yan-Hui QuDepartment of Mathematics
    Tsinghua University
    100084 Beijing, China
    e-mail
  • Hui RaoDepartment of Mathematics
    Tsinghua University
    100084 Beijing, China
    e-mail
  • Ya-Min YangDepartment of Mathematics
    Tsinghua University
    100084 Beijing, China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek