Linear independence of certain Lambert and allied series

Tom 120 / 2005

Peter Bundschuh, Keijo Väänänen Acta Arithmetica 120 (2005), 197-209 MSC: 11J72, 11J82. DOI: 10.4064/aa120-2-7

Autorzy

  • Peter BundschuhMathematical Institute
    University of Cologne
    Weyertal 86-90
    50931 Köln, Germany
    e-mail
  • Keijo VäänänenDepartment of Mathematical Sciences
    University of Oulu
    P.O. Box 3000
    90014 Oulu, Finland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek