Tetragonal modular curves

Tom 120 / 2005

Daeyeol Jeon, Euisung Park Acta Arithmetica 120 (2005), 307-312 MSC: 11G18, 11G30. DOI: 10.4064/aa120-3-6

Autorzy

  • Daeyeol JeonKorea Institute for Advanced Study (KIAS)
    207-43 Cheongnyangni 2-dong
    Dongdaemun-gu
    Seoul, 130-722 Korea
    e-mail
  • Euisung ParkKorea Institute for Advanced Study (KIAS)
    207-43 Cheongnyangni 2-dong
    Dongdaemun-gu
    Seoul, 130-722 Korea
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek