A characterization of some $q$-multiplicative functions

Tom 120 / 2005

Jean-Loup Mauclaire Acta Arithmetica 120 (2005), 313-336 MSC: 11A25, 11N64, 11N56. DOI: 10.4064/aa120-4-1

Autorzy

  • Jean-Loup MauclaireThéorie des nombres
    Institut de mathématiques (UMR 75867 du CNRS)
    Université Pierre et Marie Curie
    175 rue du Chevaleret, Plateau 7D
    F-75013 Paris, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek